Important: This destination may have COVID-19 travel restrictions in place, including specific restrictions for lodging. Check any national, local, and health advisories for this destination before you book.

Close
Skip to main content.
All properties in Selcuk, Izmir, Turkey
1 room, 2 adults
Sirince Mah., 218 Sk., Selcuk, 35920, Turkey
  • Collect stampsYou can collect Hotels.com™ Rewards stamps here
6.4
Good5 All of our reviews have come from real guests who have stayed at the property.verified guest
reviews
  • 10.0
  • 8.0
  • 6.0
  • 4.0
  • 2.0

Narrow reviews:

5 verified guest reviews

Guest rating

The following reviews were posted by hotel guests from other countries

8.0Very GoodCheck-in Jan 10, 2020
2 odalı şirin bir yer biraz yokuşta kalıyor ama dekorasyon şömine ve klima sıcaklığı gayet güzeldi
pelin1 night trip
Verified Hotels.com guest review
2.0PoorCheck-in Dec 25, 2019
Şirinceye gitmeyin
Kötü
Halil Hayri1 night trip
Verified Hotels.com guest review
6.0GoodCheck-in Jul 22, 2019
Temiz bir otel
Otele arabayla ulaşmak mümkün değil. Sırt çantasıyla gitmeyecekseniz bavullarla yokuş yukarı yürümek gerekiyor. Otel çok temiz, sahipleri ilgili, samimi. Odanın dekorasyonu hoş Ancak ek yatak isterseniz yere ince bir döşek atıyorlar, zaten küçük olan odada adım atamıyorsunuz. Çocuklu ziyaretçiler için uygun değil.
Bülent1 night family trip
Verified Hotels.com guest review
Response by İlya konak
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.İnce döşek dediğiniz 2m boyunda 80 cm genişliğinde standart bir yatak ilave olarak odada siz misafirlerimizin hizmetine sunuluyor.Sizlere köy ortamını yansıtmaya çalıştığımız için yer yatağı kullanıyoruz.Konağımıza araç ile ulaşım mümkün sadece siz değerli misafirlerimizin sahip olduğu herşey bizler için değerli olduğundan aracınız dar olan şirince sokaklarında çizilmesin veya zarar görmesin diye bize çok yakın olan bir otoparkı size tavsiye ediyoruz.Bavullarınızı aracınız ile konağa getirip aracı otoparka bırakabilirsiniz.Şirincedeki evler birbirine çok benzer mimaride olduğu için çok büyük odalar yapamamaktayız çünkü binamız tescilli bir bina olduğu için aslına uygun restore edildiğinden 250 yıl önce ne ise suanda aynı büyüklüktedir.İddia edebilirimki konağımız şirincede devlete ait 3 kuruldan da mimari anlamda onay alınarak restore edilmiş tek konaktır.Bu sebepten restorasyonu 5 yıl sürmüştür.Ancak bütün bu detaylar dahilinde kıymetli yorumlarınızı önemsiyor ve dikkate alarak işletmemizi geliştirme konusunda gayret göstericeğimizden emin olabilirsiniz .Tekrar görüşmek üzere hoçcakalın
6.0GoodCheck-in Apr 29, 2019
La maison est charmante et le village agréable (si on fait abstraction des boutiques à touristes). Des petits loupés s organisation, prévenir à l avance de son arrivée car l hôte n habite pas dans le village. Petit déjeuner dans les restaurants du village, organisation un peu compliquée, accueil aproximatif dans les dits restaurants.
2 night romance trip
Verified Hotels.com guest review
Response by İlya konak
Thank you very much for your valuable comment.As I tried to explain.My wife was pregnant at these time .We had to give our breakfast at another place.We are sorry about this special condition.We hope to see you at out property again.
10.0ExceptionalCheck-in Jan 26, 2019
Kış mevsiminde de güzel
Kış tatili için şömine başında keyif alabileceğiniz bir mekan. İlgili ve samimi işletmeciler.
Erk2 night romance trip
Verified Hotels.com guest review
Response by ilya konak
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz.Sizleri memnun edebildi isek ne mutlu bizlere.
Sorry, there are no traveller photos for this property.
Reviews and ratings contained within this site are the subjective opinions of customers and suppliers; they do not represent or reflect Hotels.com’s position. Neither Hotels.com nor the parties involved in providing review content shall be held liable for any damages of any sort resulting from use of these reviews